Urania Udorpie - strona nieoficjalna

Utrzymanie blisko !

• autor: uraniaudorpie, 2010-06-13 11:20

Dotkliwa porażka 6-2 z Brdą Przechlewo wzbudziła pozytywną złość w piłkarzach Karola Szymleka. W nastepnych meczach wygraliśmy z Diamentem Trzebielino i Spartą Sycewice a w ostatniej kolejce na wyjeździe urwaliśmy punkty Pogoni Lębork  w której tliła się jeszcze iskierka nadzieji w awans.

Piłkarze Karola Szymleka w rundzie wiosennej spisują się o wiele lepiej niż za czasów Adriana Stawskiego. Zdobywając 17 pkt. na 2 kolejki przed końcem rundy zajmują 6 lokatę  w tabeli wiosny.  Dzięki dobrej postawie w ostatnich meczach, aby osiągnąć cel w dwóch ostatnich kolejkach należy dobyć 2 pkt. Mając na uwadze ostatni mecz Piasta Człuchów ( na wyjeździe z Jantarem Ustka), do utrzymania może brakować 1 pkt.

Na pewno nie będziemy kalkulować , skupimy się na grze i w każdym meczu grać będziemy tylko o zwycięstwo! W najbliższą środę rozegrane zostanie zaległe spotkanie 17 kolejki. Rywalem Uranii będzie dobrze spisująca się drużyna Poloneza Bobrowniki. Mecz odbędzie się na głównej płycie bytowskiego MOSIR-u o godz. 17.30.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.