Urania Udorpie - strona nieoficjalna

Urania z licencją na następny sezon !

• autor: uraniaudorpie, 2010-06-10 17:14

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że na posiedzeniu w dniu 10.06.2010r. poddano rozpatrzeniu merytorycznemu wnioski klubów III i IV ligi ora klasy okręgowej.  W gronie pozytywnie rozpatrzonych znalazł się również wniosek Uranii Udorpie.       Czytaj więcej:

I. Na podstawie złożonych dokumentów Komisja postanowiła:
a) przyznać licencję na udział w rozgrywkach III ligi w sezonie 2010/11 dla klubów:
- GKS „Cartusia 1923” Kartuzy,
- KS „Gryf” Wejherowo,
- KS „Kaszubia” Kościerzyna.

b) przyznać licencję na udział w rozgrywkach IV ligi w sezonie 2010/11 dla klubów:
- LKS „Czarni” Czarne,
- GKS „Koral” Dębnica,
- „Lechia II Gdańsk” SSA,
- GKS „Murkan” Przodkowo,
- KP „Olimpia” Sztum,
- MKS „Orlęta” Reda,
- SS „Pomorze” Potęgowo,
- DKS „Powiśle” Dzierzgoń.

c) odmówić przyznania licencji na udział w rozgrywkach IV ligi w sezonie 2010/11 dla klubów:
- MKS „Czarni” Pruszcz Gdański - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku;
- SP „Gryf 2009” Tczew - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku;
- GLKS „Orzeł” Trąbki Wielkie - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku;
- KOP „Rodło” Kwidzyn - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,
- KS „Wierzyca” Pelplin - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku, brak opłaty za wydanie licencji klubowej;
- LKS „Żuławy” Nowy Dwór Gdański - brak indywidualnych miejsc siedzących dla publiczności, brak toalet dla publiczności, brak ogrodzenia obiektu.
Od decyzji Komisji w sprawie odmowy przyznania licencji klubowej przysługuje prawo odwołania się do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN.

d) przyznać licencję na udział w rozgrywkach klasy okręgowej w sezonie 2010/11 dla klubów:
- GKS „Gedania 1922” Gdańsk,
- LKS „Prime Food Brda” Przechlewo,
- KS „Sparta” Sycewice,
- KS „Urania” Udorpie.

e) odmówić przyznania licencji na udział w rozgrywkach klasy okręgowej w sezonie 2010/11 dla klubów:
- KS „Atlas” Goręczyno - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku;
- GTS Kolbudy - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku;
- GKS Kowale - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku;
- LKS „Orzeł” Choczewo - brak trwałego ogrodzenia pola gry, brak trwale wygrodzonego sektora dla kibiców drużyny gości;
- SKS „Polonia” Gdańsk - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku;
- LKS „Błękitni” Sobowidz - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku;
- KS „Centrum” Pelpin - brak aktualnego wyciągu z rejestru stowarzyszeń sportowych, brak dokumentu dotyczącego prawa do korzystania z obiektu sportowego, brak zgodnie z wymogami wykwalifikowanej kadry szkoleniowej, brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku, niekompletnie wypełnione oświadczenie klubu;
- LKS „Ceramik” Łubiana - brak zgodnie z wymogami wykwalifikowanej kadry szkoleniowej, brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku;
- KS „Troja-Grom” Kleszczewo - brak aktualnego wyciągu z rejestru stowarzyszeń sportowych, brak dokumentu uprawniającego do korzystania z obiektu sportowego, brak odpowiedniej ilości drużyn młodzieżowych, brak zgodnie z wymogami wykwalifikowanej kadry szkoleniowej, brak opłaty za wydanie licencji klubowej;
- LZS „Wisła” Korzeniewo - brak trwale wydzielonego sektora dla kibiców drużyny gości, brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku;

II. Komisja stwierdziła, że wniosków w wyznaczonym terminie nie złożyły następujące klubu:
a) klasy okręgowej:
- „Jantar” Sopot,
- „Potok” Pszczółki,
- „Czarni” Ostrowite,
b) klasy „A”:
- GKS Luzino,
- OKS „Rumia Janowo,
- GTS Rusocin,
- GTS „Orzeł” Straszyn,
- KS „Sporting” Leźno,
- GTS „Wisła” Steblewo,
- KS “Amator” Kiełpino,
- KS “Jareks” Grabowo,
- LKS „Zieloni” Marzęcino,
- KS „Sparta 07” Miłobądz,
- KS „Sokół” Mareza,
- KS „Unia” Wielki Garc Gręblin,
c) około 30% klubów klasy „B”.

III. Komisja informuje, że następne posiedzenie odbędzie się w dniu 16.06.2010r. na którym rozpatrzone zostaną, po uzupełnieniu dokumentów, pozostałe wnioski klubów III, IV ligi i klasy okręgowej oraz wszystkie wnioski klubów klasy „A” i „B”.

IV. Komisja zwraca uwagę, że brak wniosku złożonego w terminie do 16.06.2010r. traktowane będzie jako rezygnacja z ubiegania się o licencję klubową i udział w rozgrywkach sezonu 2010/11.

V. Przypomina się, że nie może być pozytywnie rozpatrzony wniosek klubu posiadającego zadłużenia finansowe wobec Związku lub członków Związku.

źródło: Pomorski Związek Piłki Nożnej

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.