Urania Udorpie - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Aktualności

SEN: Wygrali w dziesiątke !

  • autor: uraniaudorpie, 2010-05-29 19:36

DIAMENT TRZEBIELINO - URANIA UDORPIE 1-2 ( 1-2)

Pomimo iż podopieczni Karola Szymleka od 28 min. grali w osłabieniu z Trzebielina zdołali wywieść komplet punktów zaliczając kolejne wyjazdowe zwycięstwo w tej rundzie.  Czytaj więcej:

Już od pierwszych minut nasza drużyna była przeważającą stroną. Aktywny od początku był duet Grabowski - Pituch. W 11 min. po zagraniu Kamila Grabowskiego  z boku pola karnego Piotr Pituch zamknął akcję  przy długim słupku zdobywając bramkę na 0-1. Chwilkę później po indywidualnej akcji K. Grabowskiego mogło być już 0-2 jednak gospodarzy uratował słupek. W 28 min. Bartosz Osiński  ujrzał czerwoną kartkę za faul na napastniku miejscowych , który wychodził do sytuacji sam na sam z Dawidem Misiurą.  Na nasze nieszczęście nie uchroniło to zespołu z Udorpia od straty bramki ,ponieważ zawodnik Diamentu skutecznie wyegzekwował rzut wolny z 18 m. Strata zawodnika oraz bramki była wodą na młyn dla udorpiaków. Odpowiedź była błyskawiczna bo po 3 min. było już 1-2. W zespołowej akcji nasi pomocnicy rozklepali obrońców rywali , a akcję precyzyjnym strzałem zakończył K. Grabowski. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W przerwie meczu trener Karol Szymlek przedstaił plan taktyczny na drugą cześć spotkania. Dzięki jego realizacji i skupieniu się głównie na defensywie i kontratakach zdołaliśmy utrzymać wynik a co za tym poszło , wywieść cenne  3 pkt. z Trzebielina. Choć po przerwie głównie miejscowi prowadzili grę , okazję na podwyższenie rezultatu  miał Krzysztof Zblewski. Była by to bramka stadiony świat jednak po strzale piętką piłka trafiła w słupek.

 

Urania:  D. Misiura - M. Augustynowicz, B. Osiński (28 cz. kartka), K. Kiełpiński , P. Skrzeczyna, K. Miąskowski, D. Petryszyn, R. Mądzelewski, P. Pituch, K. Zblewski, K. Grabowski ( 89 - R. Soldatke ).

Bramki: 1-0 P. Pituch (11 min.), 1-2 K. Grabowski (31 min.).


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [478]
 

autor: Woj0_4 2010-05-29 23:09:26

Profil Woj0_4 w Futbolowo brawo musial byc dobry kmecz w wykonaniu urani gratuluje bartek heh


autor: Cinek_JB 2010-05-29 23:16:22

Profil Cinek_JB w Futbolowo Brawo Dla Urani za walke w oslabieniu I brawa tez dla bartka za czerwona


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama