Aktualności

JUN. A: 9 bramek dla Victorii

• autor: uraniaudorpie, 2010-05-24 18:11

URANIA UDORPIE - VICTORIA DĄBRÓWKA 9-0

Juniorzy Starsi Uranii pokonali lokalnego rywala Victorię Dąbrówka 9-0. Najlepsza drużyna wiosny zaaplikowała rywalom 9 bramek zaliczając tym samym 40 pkt. tego sezonu. Ponieważ goście mieli problem ze składem mecz został przerwany w 67 min z powodu zdekompletowania druzyny  w momencie przerwania meczu wynik 9:2.

Urania:Hinc Łukasz,Megier Kacper,Baniecki MIchał(50 min Wnuk-Lipiński Dawid),Penkowski Paweł,Zaborowski Tomasz,Pituch Andrzej,Cyrson Radosław,Werra Jarosław,Wróbel Tomasz,Kukliński Patryk,Światek-Brzeźiński Marcin

Bramki: 3-R.Cyrson, 2-Wróbel Tomasz, 2-M.Światek-Brzeźinski, Kukliński Patryk, Werra Jarosław,